Tel : (0312) 315 11 49  Fax : (0312) 343 71 64 Gsm : (0532) 590 23 99
GÜVENLİK AYNALARI FİYAT LİSTESİ
Güvenlik Aynaları
Garaj girişlerine, bina girişlerine, otoparklara, keskin virajlı yollara, nizamiyelere, site giriş ve çıkışlarına, işyerlerindeki görülmeyen kör noktalara, fabrikalarda makine ve çalışan takibi vb... yerlere takılmak üzere alüminyum gövde veya çelik konstrüksiyon gövde, profil destekli kol veya demir profil kol, teknik takviyeli plastik mafsallı bağlantı veya her yöne ayarlanabilir demir bağlantı, geniş görüş açılı, dayanıklı her yere monte edilebilme ekipmanına sahip konveks (dışbükey) güvenlik aynaları imalatı ve satışı.

Kendi imalatımız güvenlik aynaları 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm ve 90 cm çapındadır. Yurt dışı menşei’li 80 cm çapında ve 100 cm çapında akrilik güvenlik aynalarımız da mevcut dur. Üretimini yaptığımız tüm ürünler firmamızın garantisi altındadır...

1 - Dar Alan Güvenlik Aynaları
30 cm çapında çok dar alanlarda kullanıma uygun çok bombeli ( çapı küçük olmasından dolayı geniş alan göstermesi için bombesi artırılmıştır), plastik gövdeli güvenlik aynası.

Diğer güvenlik aynalarına göre sağa ve sola ayarlanma mesafesi az olsada dış bükeyliği çok fazla olduğundan geniş alan gösterir, Dar kullanım alanlarında ve dış mekan kullanımlarında çok uygundur.

 


30 cm Çapında Dar Alan Güvenlik Aynası

 

 

KOD: OGA30

2 - Güvenlik Aynaları
Garaj girişlerine, bina girişlerine, otoparklara, keskin virajlı yollara, nizamiyelere, site giriş ve çıkışlarına, işyerlerindeki görülmeyen kör noktalara, fabrikalarda makine ve çalışan takibi vb... yerlere takılmak üzere alüminyum gövde, teknik takviyeli plastik mafsallı bağlantı veya her yöne ayarlanabilir demir bağlantı, geniş görüş açılı, gerçek camdan imal, dayanıklı her yere monte edilebilme ekipmanına sahip konveks (dışbükey) güvenlik aynaları imalatı ve satışı.

 

 


40 cm Çapında Güvenlik Aynası





KOD: OGA40
50 cm Çapında Güvenlik Aynası





KOD: OGA50
60 cm çapında Güvenlik Aynası





KOD: OGA60
70 cm çapında Güvenlik Aynası





KOD: OGA70
3 - Ağır Hava Şartlarına Uygun Güvenlik Aynaları
70cm. çapında ve 90cm. çapında ağır hava şartlarına dayanıklı güvenlik aynaları... Garaj girişlerine, bina girişlerine, otoparklara, keskin virajlı yollara, nizamiyelere, site giriş ve çıkışlarına, işyerlerindeki görülmeyen kör noktalara, fabrikalarda makine ve çalışan takibi vb... yerlere takılmak üzere çelik konstruksiyon gövde, PVC kaplı arka panel, demir kol, geniş görüş açılı, gerçek camdan imal, çok ağır hava şartlarına dayanıklı her yere monte edilebilme ekipmanına sahip konveks (dışbükey) güvenlik aynaları imalatı ve satışı.

 


70 cm Çapında Ağır Hava Şartlarına Uygun Güvenlik Aynaları





KOD: OGAD70
90 cm Çapında Ağır Hava Şartlarına Uygun Güvenlik Aynaları





KOD: OGAD90
4 - Akrilik, Ağır Hava Şartlarına Uygun Güvenlik Aynaları
80cm. çapında ve 100cm. çapında çapında ağır hava şartlarına dayanıklı vakum teknolojisi ile üretilmiş, UV ışınlarına max. Dayanıklı, esnek akrilik güvenlik aynaları... Garaj girişlerine, bina girişlerine, otoparklara, keskin virajlı yollara, nizamiyelere, site giriş ve çıkışlarına, işyerlerindeki görülmeyen kör noktalara, fabrikalarda makine ve çalışan takibi vb... yerlere takılmak üzere, çok ağır hava şartlarına dayanıklı her yere monte edilebilme ekipmanına sahip konveks (dışbükey) güvenlik aynaları.

 


60 cm Çapında Akrilik Ağır Hava Şartlarına Uygun Güvenlik Aynaları





KOD: OGAA60
80 cm Çapında Akrilik Ağır Hava Şartlarına Uygun Güvenlik Aynaları





KOD: OGAA80
100 cm Çapında Akrilik Ağır Hava Şartlarına Uygun Güvenlik Aynaları





KOD:OGAA100
  1. Ürünleri Aynı Gün veya En Geç 1 İş Günü Sonra Kargoya Vermekteyiz.
  2. Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.
  3. Kargo Ücreti Alıcıya Aittir.
  4. Kargo İle Yaptığımız Anlaşma İle Tüm TÜRKİYE'ye Tek Fiyattır.
  5. Siparişlerinizde Ödeme Dekont'u İle Birlikte İstediğiniz Ürünün Kod Numarasını Lütfen Bildiriniz.
HESAP BİLGİLERİMİZ
Hesap Adı KEMAL ÖZTÜRK
İban TR65 0006 4000 0014 2171 4713 44
Banka TÜRKİYE İŞ BANKASI - Yenimahalle & ANKARA ŞUBESİ
 
SORULARINIZ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ: 0 (312) 315 11 49
1963 yılından bugüne, edindiğimiz tecrübe ile sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için varız...
  Web Sitelerimiz :